Zimné záhrady od špecialistov

Zimné záhrady sú ideálnym riešením pre každého, kto chce byť obklopený zeleňou a rád si pritom dopraje ešte viac komfortu. Nie sú iba moderným doplnkom bývania, ale rozšírením domového priestoru o štýlovú a zároveň funkčnú sklenenú miestnosť. Využiť ich môžete ako obývačku, terasu či balkón, kuchyňu, jedáleň alebo aj wellness či spa. Je to iba na vás. Sema Group je aj vďaka dlhoročnej tradícii a bohatým skúsenostiam špecialistom na zimné záhrady najrôznejších typov a prevedení.

Naša ponuka zahŕňa hotové zimné záhrady aj záhrady na mieru, zimné záhrady z dreva aj lexanu, zimné záhrady pre domy a chaty, ako aj zimné záhrady pre reštaurácie a hotely. Navyše, vďaka jasným a férovým cenovým ponukám u nás vždy presne viete, koľko zimná záhrada stojí.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?

Zimné záhrady pre rodinné domy a chaty.

Pozrite si, aké zimné záhrady sme už realizovali pre domácnosti a súkromné osoby. Nechajte sa inšpirovať a kedykoľvek nás kontaktujte.

Pozrite si postup prác akým budeme spoločne pri spolupráci postupovať.

Ak máte záujem o ktorýkoľvek z našich produktov, kedykoľvek nás kontaktujte telefonicky, mailom alebo cez Facebook. S každým záujemcom si čo najskôr dohodneme telefonicky ďalší postup, vrátane termínu bezplatnej obhliadky.

Ako jediná firma na našom trhu vám ponúkame bezplatnú obhliadku vášho miesta – či už ide o dom, chatu, hotel alebo reštauráciu. Náš zástupca si vypočuje vašu predstavu, a navrhne riešenie podľa vašich požiadaviek.

Ochotne vám poradí, akú veľkosť zimnej záhrady alebo iného vybraného produktu zvoliť, aký materiál je najvhodnejšie použiť (na konštrukciu, strešné krytiny i posuvy) a tiež akú by mala mať vaša zimná záhrada orientáciu. Okrem toho vám dá aj cenné rady týkajúce sa vetrania, kúrenia, vlhkosti, tienenia a ďalšej starostlivosti.

Veľkou výhodou je, že obhliadku ani poradenstvo neplatíte, a to ani v prípade, že si od nás vybraný produkt nakoniec neobjednáte.

V najkratšom možnom čase vám pošleme na váš e-mail jednu alebo viacero alternatív cenových ponúk podľa toho, ako si dohodnete na obhliadke. Naše cenové ponuky neobsahujú žiadne skryté poplatky ani položky. Vždy poznáte konečnú sumu, takže presne viete, koľko zaplatíte. Pri cenotvorbe postupujeme vždy férovo a otvorene.

Montáž vami vybraného produktu realizuje s niekoľkými úpravami a kontrolami. Radi pritom vyhovieme vašim pripomienkam a požiadavkám, až kým našu realizáciu sami neodsúhlasíte. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Nakoniec zostane už len jedno – projekt vám s radosťou odovzdáme do užívania. Môžete sa poľahnúť, že spravíme všetko preto, aby splnil vaše očakávania.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a radi vám pomôžeme.