Posuvné systémy

Zasklenie terasy či balkóna formou posuvných systémov uvíta každý, kto by chcel tieto priestory obývať a využívať počas celého roka. Ich zakrytie slúži nielen ako ochrana pred vetrom, prachom, dažďom, snehom a vôbec nepriaznivým počasím, ale aj ako prevencia pred neoprávneným vniknutím. Uzavretie terás a balkónov navyše zvýši tepelno-izolačné parametre vašej nehnuteľnosti, vďaka čomu ušetríte na vykurovaní.

Technické riešenie prispôsobíme vaším požiadavkám a preferenciám, čo platí tak pre posuvné okná, ako aj hliníkové posuvné systémy. Najnáročnejším klientom ponúkame vysokokvalitný posuvný systém Sema Pro s možnosťou rovných, skosených a zaoblených krídel. Ale to nie je všetko. Iba u nás získate až 15-ročnú záruku na povrchovú úpravu hliníkových posuvných systémov. O svoj komfort tak máte na dlhé roky postarané.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku?

Pozrite sa, ako vyzerajú naše posuvné systémy.

Nechajte sa inšpirovať a kedykoľvek nás kontaktujte.

Pozrite si postup prác akým budeme spoločne pri spolupráci postupovať.

Ak máte záujem o ktorýkoľvek z našich produktov, kedykoľvek nás kontaktujte telefonicky, mailom alebo cez Facebook. S každým záujemcom si čo najskôr dohodneme telefonicky ďalší postup, vrátane termínu bezplatnej obhliadky.

Ako jediná firma na našom trhu vám ponúkame bezplatnú obhliadku vášho miesta – či už ide o dom, chatu, hotel alebo reštauráciu. Náš zástupca si vypočuje vašu predstavu, a navrhne riešenie podľa vašich požiadaviek.

Ochotne vám poradí, akú veľkosť zimnej záhrady alebo iného vybraného produktu zvoliť, aký materiál je najvhodnejšie použiť (na konštrukciu, strešné krytiny i posuvy) a tiež akú by mala mať vaša zimná záhrada orientáciu. Okrem toho vám dá aj cenné rady týkajúce sa vetrania.

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať a radi vám pomôžeme.